Маркетинг Консалтинг Групп
Контактные телефоны +380 (44) 536-00-66
+380 (93) 898-33-70

Заместитель директора «Института теоретической физики им.Н.Н.Боголюбова» о <a href='/portfolio/infrastruktura/logotip/'>создании логотипа</a> и  <a href='/portfolio/infrastruktura/site/'>разработке двух сайтов</a>
Заместитель директора «Института теоретической физики им.Н.Н.Боголюбова» о создании логотипа и разработке двух сайтов

Відповідно до Державної цільвої науково-технічної програми впровадження і застосування грід- технологій на 2009-2013 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України №1020 від 23.09.2009 р. Інститут теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова НАН України визначено базовою організацією з координації робіт по програмі.

 

Для забезпечення виконання програми в Інституті теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова НАН України було створено Базовий координаційний грід-центр. В рамках робіт Базовий координаційний центр забезпечує виконання Меморандуму про взаєморозуміння між БКЦ та EGI.eu який визначив план дій з побудови в ГГФ Ресурсного операційного центру Української національної грід- інфраструктури та забезпечення інтеграції на технічному рівні грід- інфраструктури України до європейської грід- інфраструктури проекту EGI.

 

Для представлення Базового координаційного центру в якості Провайдера інфраструктури грід- ресурсів на технологічному і операційному рівні Українського національного гріду в стосунках з Міжнародними грід- співтовариствами необхідно було розробити веб- сайти ВО «Інфраструктура» та «БКЦ». Для таких сайтів особливо важливими є дотримання «корпоративного» стилю, логічна та проста структура, що не втрачається за дизайном, а лише логічно ним доповнюється. Сайти повинні нести інформаційну функцію, та легке адміністрування, що у подальшому будуть здійснювати працівники інституту - наповнення розділів з освітніми матеріалами, викладення фото на відео та інше.

 

Виконання завданя ми доручили професійній компанії - «Marketing Consulting Group», тому що мали надію, що компанія підійде відповідально до вирішення поставлених завдань.

 

Компанії «Marketing Consulting Group» вдалося реалізувати досить простий у начертанні, легкий у сприйнятті та логотип ВО «Інфраструктура» та інтернет-сайти ВО «Інфраструктура» (www.infrastructure.kiev.ua) та БКЦ (www.ung.in.ua), які повністю відповідають нашим вимогам та виконані на високому професійному рівні.

 

Керівництво Інституту теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова НАН України відмічає високий професійний рівень дизайнерських рішень творчого колективу «Marketing Consulting Group», що отримало відображення у яскравому і зрозумілому логотипі ВО «Інфраструктура» та в дизайнерських рішеннях інтернет - сайтів. Безумовно, у роботі виникали певні труднощі, але отриманий результат набагато кращий ніж ми очікували.

 

Отже ми задоволені досвідом роботи з компанією «Marketing Consulting Group» і можемо рекомендувати її для залучення в якості виконавця складних Інтернет проектів.

Заместитель директора «Института теоретической физики им.Н.Н.Боголюбова» о <a href='/portfolio/infrastruktura/logotip/'>создании логотипа</a> и  <a href='/portfolio/infrastruktura/site/'>разработке двух сайтов</a>
Наверх! 
Наши контакты
Телефоны: +380 (44) 536-00-66
+380 (93) 898-33-70
Адрес: 01054, г. Киев, ул. Бульварно-Кудрявская 35, офис № 18
E-mail: advert@mcg.net.ua
Есть вопрос?
Не откладывайте
Выясните все необходимое прямо сейчас
Карта сайта