Дизайн і контент

Ми розробляємо ексклюзивні та сучасні дизайн-продукти, які відповідають сфері діяльності замовника, ринку і враховують особливості цільової аудиторії. Також ми здійснюємо аудит наявних дизайн-продуктів.

Дизайнери MCG мають вищу художню освіту і багаторічний досвід у дизайні для бізнес-завдань. Ми вміємо системно і прогнозовано видавати якісний результат.

Ключові принципи роботи з дизайном

  • Дбайливо ставимося до впізнаваності фірмового стилю замовника.
  • Черпаємо нові ідеї з навколишнього світу, а не з інтернету. Якщо ми малюємо, наприклад, логотип, то опускаємо кришку макбука, беремо в руки старий-добрий олівець і папір та починаємо шукати форму, яка зобразить суть.
  • Вимогливі до дотримання авторських прав. У наших дизайн-продуктах немає крадених шрифтів, графіки та фотоматеріалів.


У нашій компанії можна не тільки розробити дизайн, а й підготувати текстовий вміст. Ми напишемо нові тексти, оптимізуємо наявні, виконаємо редактуру і коректуру, залучимо перекладачів, які працюють із носіями мови, а також юристів для роботи з інформацією, регульованою законодавством.

Для нас дизайн і тексти неподільні поняття, які впливають один на одного. Коли пишеться текст, райтеру важливо розуміти, де і як він буде розміщений, так само ідеї дизайну народжуються зі вмісту.

Приклади наших робіт