Корпоративні сайти

Розроблення або оновлення корпоративного сайту може бути легким і приємним процесом, коли ви звертаєтеся до вебстудії MCG.

Вебстудія MCG найновіша і найпрогресивніша в Україні. Ми так ретельно оптимізували бізнес-процеси розроблення, що можемо швидко, не втрачаючи якість, реагувати на завдання і побажання замовника.

Консультанти з маркетингу MCG дають чіткі бізнес-рекомендації, як саме розроблюваний сайт відповідатиме завданням бізнесу, конкурентному середовищу, вимогам цільової аудиторії і тенденціям часу.

Ми розробляємо і підтримуємо корпоративні сайти.

Всі сайти оптимізовано та адаптовано для мобільних пристроїв.

Працюємо як із популярними CMS, так і на індивідуальному рушії (движку), який ми розвиваємо багато років. Ми можемо як використовувати готові варіанти, так і глибоко кастомізувати сайт.

Дизайн сайту створюється з урахуванням побажань і сфери діяльності замовника і найсучасніших трендів.

Ми відповідально ставимося до авторського права. Для дизайну і типографіки застосовуються тільки легально отримані зображення і шрифти.

Ми гарантуємо нерозголошення інформації, отриманої для виконання робіт згідно з договором конфіденційності (NDA).

Під'єднуємо, налаштовуємо та інтегровуємо в сайт:

 • зручні форми звернень (замовлення зворотного дзвінка, форма зворотного зв'язку, форма повідомлень у Viber, Messenger, Telegram тощо)
 • онлайн-платежі
 • SMS та email-повідомлення
 • чати або чат-боти
 • CRM-систему
 • IP-телефонію
 • відеодзвінки
 • системи онлайн-бронювання


Ми надзвичайно ретельні й акуратні під час як розроблювання, так і підтримування сайту.

Ключові етапи розроблення сайту

 1. Коротке технічне завдання, бюджет і терміни
  1-3 дні

  Знайомство з бізнесом замовника, його особливостями і цільовою аудиторією майбутнього сайту у нас відбувається дуже швидко.

  Протягом цього часу ми надаємо лаконічний опис (коротке техзавдання) майбутнього сайту з бюджетом і термінами. 2. Робочий проєкт і прототипи
  3-5 днів

  Після погодження короткого техзавдання ми створюємо здеталізоване технічне завдання для розробників (програмістів і дизайнерів).

  Упродовж декількох днів після укладання договору і погодження робочого проєкту Замовникові надаються прототипи (чорно-білі ескізи).

  Призначаються відповідальні за підготування контенту для сайту. Це можуть бути як фахівці MCG, так і співробітники замовника. 3. Дизайн головної та 1-2 внутрішніх сторінок
  5-10 днів

  На цьому етапі ми розпочинаємо розробляти дизайн головної сторінки. Дизайнеру виділяється від 1 до 2 тижнів на готування 1-2 варіантів головної сторінки та 1-2 внутрішніх. Ми не квапимо дизайнера. Оскільки всі подальші етапи робіт проходять швидше, ніж творчий процес дизайну.

  Замовникові презентується загальний вигляд дизайну. 4. Дизайн і верстання всіх сторінок
  15-20 днів

  Далі ми малюємо і адаптовуємо під різні пристрої інші сторінки. Потім розпочинає роботу верстальник. Залежно від числа сторінок його робота може зайняти від 5 днів до 2-3 тижнів. 5. Програмування і тестування
  10-15 днів

  Коли все зверстано, програміст починає програмувати і в підсумку видає демоверсію сайту, яка ретельно тестується на різних пристроях.

  На цьому етапі встановлюються системи аналітики, як-от Google Analytics тощо. 6. Внутрішня SEO-оптимізація

  Виконується для того, щоб пошукові системи правильно індексували сайт. 7. Розміщення

  Це розміщування на хостингу, прив'язування домену, встановлення обраного SSL-сертифіката.

Приклади наших робіт