Юзабіліті-аудит

Аудит юзабіліті (UIUX-аналіз) сайту, інтернет-магазину або мобільного додатка здійснюють експерти, які багато років працюють над цією темою. Вони здійснять ретельний аналіз кожної сторінки зокрема і всієї інформаційної архітектури вашого ресурсу загалом, виявлять можливі помилки і проблеми, з якими можуть зіткнутися користувачі, й нададуть рекомендації щодо того, що можна поліпшити.

У підсумку замовник отримує звіт із результатами оцінення інтерфейсу в pdf-документі, в якому розміщуються всі аналізовані сторінки. У документі ви знайдете коментарі з описом проблеми та можливого розв'язання.

До аудиту також може входити порівняльний аналіз із ресурсами конкурентів.

Додатково або окремо ми можемо виконати призначене для користувача тестування вашого ресурсу. Його здійснюють не експерти, а звичайні люди, представники однієї або різних цільових аудиторій: наприклад, постійні відвідувачі вашого ресурсу, ті, хто на ньому жодного разу не був, користувачі ресурсів конкурентів тощо.

Вони можуть тестувати ресурс самотужки у своїх зручних умовах (удома, на роботі, в дорозі зі смартфона), удвох із нашим інтерв'юером, спільно з кимось під час діадичного інтерв'ю або на групових інтерв'ю (фокус-групи).

Під час тестування вони взаємодіятимуть із вашим ресурсом і опишуть свої проблеми, рекомендації, порівняння з іншими. Їхній досвід збирається, узагальнюється, аналізується, і робляться відповідні висновки.