Маркетинг Консалтинг Груп

«Маркетинг Консалтинг Груп» — консалтингова компанія, що спеціалізується на стратегічному маркетингу, а саме на:

Діяльність у сфері досліджень і стратегічного маркетингу ми розпочали у 2012 році, коли зібрали команду фахівців із профільним досвідом, навичками і компетентністю.

З 2018 року ми проводимо соціально-політичні дослідження.

Наша компанія здійснює як широкі, фундаментальні дослідження ринку, споживачів, громадської думки, бізнесу замовника або певних його напрямів, так і експрес-дослідження для виконання оперативних завдань.

У процесі аудиту бізнесу ми аналізуємо діяльність підрозділів, які прямо чи опосередковано впливають на маркетинг, визначаємо ступінь ефективності їхньої взаємодії та надаємо обґрунтовані, глибокі та релевантні висновки.

Як ми працюємо

Довірливі відносини

Працюючи над комплексними стратегічними проєктами, ми тісно взаємодіємо з бізнесом замовника: так можна краще оцінити його запити й потреби, підібрати найвдаліші способи досягнення цілей.

Індивідуальний підхід

З замовниками ми працюємо тільки за індивідуальним запитом і конфіденційно, тому ми не маємо готових досліджень або стратегічних рішень на продаж.

Етичність

Ми завжди дотримуємося стандартів професійної етики як із замовниками, так і з усіма іншими учасниками проєкту. Незалежність і незаангажованість дають нам змогу залишатися об'єктивними, попри умови роботи.

Постійність

Часто ми стаємо постійними консультантами наших клієнтів у різних напрямах бізнес-діяльності. Замовник, звертаючись до нас із різними завданнями, отримує можливі варіанти їх розв'язання, які можна втілити як завдяки ресурсам компанії, так і за допомогою підрядників або спеціально залучених до проєкту фахівців.
Компанія також може фігурувати представником замовника в різних проєктах.

Гнучкість

Почати працювати з нами просто. Ми готові долучитися на будь-якому етапі проєкту: як під час розроблення та впровадження, так і у процесі виконання певних комплементарних завдань. Водночас замовник завжди вирішує сам, у яких проєктах він хоче брати участь, а в яких тільки отримувати кінцеві результати робіт.

Апгрейд

Щоденно команда «Маркетинг Консалтинг Груп» удосконалюється, підвищує свій рівень кваліфікації, знань, розуміння тонкощів, особливостей ринку та бізнесу. Весь набутий досвід наші фахівці застосовують у всіх нових проєктах.