Розробки

Система анкетування і конструктор анкет

Для кожного кількісного дослідження ми збираємо електронну анкету, яку можуть заповнювати як респонденти, так і інтерв'юери.


У конструкторі подано основні форми запитань і відповідей, наприклад, запитання оцінні або парні, чи пов'язані з певними варіантами відповідей, чи запитання, щоб отримати текстову або числову інформацію.

Отримана під час анкетування база даних автоматично кодується для подальшого експорту до статистичних програм, наприклад SPSS.

Система передбачає декілька видів контролю якості одержаних даних.

Замовник може отримати доступ до панелі обліку його досліджень, де він має змогу самостійно спостерігати за динамікою заповнення анкет.

Android-додаток для анкетування

Для масштабних досліджень, до яких залучають багато респондентів у різних містах і коли потрібно оперативно отримувати дані з різних пунктів опитувань, інтерв'ювання відбувається на планшетах або смартфонах з використанням додатка для Android. Додаток працює автономно від інтернету й тому дає змогу проводити опитування в місцях із обмеженим доступом до мережі. Отримані у процесі польових робіт анкети вивантажуються на сервер нашої компанії під час під'єднування до інтернету, наприклад, раз на добу.

Завдяки цьому замовник і дослідники можуть щоденно відстежувати динаміку анкетування, формувати попередню аналітику і робити потрібні корективи у процесі дослідження.

CRM — програма для роботи з клієнтами

Ця система дає нам змогу контролювати роботи, які виконуються для кожного клієнта. У CRM ми ставимо робочі завдання, фіксуємо події, провадимо облік запитів і пропозицій, контролюємо фінанси і документообіг.