Маркетинговий консалтинг

Консультанти з маркетингу компанії MCG надають разові або періодичні консультації з маркетингу, а також виконують консалтингові, аудиторські та стратегічні проекти, спрямовані на покращення та розвиток маркетингу в компанії.

З консультантом з маркетингу замовник може обговорювати питання, що стосуються його бізнесу, і в результаті отримувати незалежну думку експерта.

Можливі разові консультації або постійний консультаційний супровід.

В ході постійного супроводу експерт вивчає бізнес замовника, тому він підходить до обговорюваних питань з розумінням його особливостей. Експерт постійно знаходиться в курсі поточних бізнес-процесів, з яких він консультує.

Консультації можуть проводитися по телефону, Skype, Viber або при особистій зустрічі. Крім того, експерт може бути присутнім при робочих процесах, на нарадах тощо.

Також можуть надаватися письмові консультації: замовник озвучує питання, які його цікавлять, а консультант працює над ними самостійно і готує рекомендації.

Експертами-консультантами виступають ключові фахівці компанії MCG з досвідом у стратегічному маркетингу більше 10 років.